FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

Oto zbiór odpowiedzi na pytania zadawane najczęściej przez potencjalnych klientów szukających profesjonalnej firmy czystościowej.  Jeśli chcesz wiedzieć więcej, zadaj własne pytanie o usługę sprzątania biura.

 • Ile kosztuje sprzątanie biura?
  Ofertę formułujemy w oparciu o potrzeby klienta i warunki wykonywania usługi.  Zawsze najpierw poznajemy klienta i obiekt. Na cenę usługi mają wpływ metraż pomieszczeń biurowych pomocniczych, koncentracja wyposażenia biurowego, harmonogram sprzątania. Uwzględniamy także porę dnia realizacji usługi, potrzebę dyspozycyjności, rodzaj materiałów wykończeniowych i stan techniczny czyszczonych powierzchni, warunki architektoniczne mające wpływ na realizację usługi – windy, dostęp do wody, swoboda użycia urządzeń czyszczących itp. Współpraca z Master Adams to luksus , który zawsze się opłaca (sprawdź w zakładce Rekomendacje).
 • Czy sprzątacie również małe biura?
  Tak, nawet jednopokojowe. Nasze minimum logistyczne 80 zł netto.
 • Czy jesteście ubezpieczeni?
  Tak, jesteśmy ubezpieczeni. Jeśli cokolwiek zniszczymy, bierzemy odpowiedzialność. Naprawiamy szkodę.
 • Czy wykonawcą usługi zawsze jest ta sama osoba?
  Tak, każde biuro ma przydzielonego swojego opiekuna biura. Jeśli jednak nie może być obecny, to usługę wykona inny etatowy, profesjonalny pracownik, w taki sposób, że użytkownicy biura nie poczują różnicy. Każdy z naszych pracowników realizuje usługi sprzątania według tych samych procedur, w oparciu o ten sam zestaw materiałów czyszczących i preparatów chemicznych. To gwarantuje dostarczenie usługi o powtarzalnym standardzie estetycznym i higienicznym. Dodatkowo, osoba zastępująca, ma do wglądu informację o szczególnych oczekiwaniach klienta (np. czysta szklanka ma zawsze stać na biurku, w każdy piątek mają być usunięte z lodówki wszystkie otwarte produkty, kubki do mycia z open space zabierać tylko z wysokich półek, fotografie rodziny mają stać 1 cm od brzegu biurka). Nasze zaangażowane korzystanie z takiej ściągi jest gwarancją satysfakcji klienta, również w przypadku zastępstwa.
 • Czy muszę się zaopatrzyć w produkty czyszczące, ścierki, mopy, odkurzacze, wózki serwisowe?
  Nie, zapewniamy kompletne profesjonalne wyposażenie potrzebne do wykonania usługi, które jednocześnie wzbogaca wizerunek klienta.
 • Czy usługa może być wykonywana preparatami czyszczącymi dostarczonymi przez klienta?
  Tak, pod warunkiem, że są to takie same produkty, których używamy w Master Adams, czyli marki Green Care Professional przedsiębiorstwa Werner & Mertz. Ze względu na formalne wymogi i dla bezpieczeństwa użytkowników pomieszczeń, czyszczonych powierzchni, środowiska i własnego, nasi pracownicy są zapoznawani z kartami charakterystyk wszystkich stosowanych produktów. Lista takich produktów, ze względów praktycznych, jest ograniczona.
 • W jakich godzinach jest wykonywana usługa?
  O tym decyduje klient. Po godzinach pracy biura koszt wykonania usługi jest tańszy.
 • Planujemy zlecić sprzątanie pomieszczeń biurowych 1 raz w tygodniu, ale 3 razy w tygodniu chcemy mieć wyczyszczone toalety i opróżnione kosze na śmieci. Czy taki harmonogram usługi może być realizowany?
  Tak, zachęcamy klientów do tworzenia racjonalnych zakresów i harmonogramów sprzątania zapewniających wysoki estetyczny i higieniczny standard usługi, przy niższych kosztach dla klienta (i środowiska). Z sukcesem dla komfortu i wizerunku klienta sprzątamy pomieszczenia biurowe jeden raz w tygodniu lub jeden raz na dwa tygodnie, utrzymując codziennie w czystości wybrane pomieszczenia, np. toalety, aneksy kuchenne, obszar klienta,  strefę VIP-ów, drogi komunikacyjne, opróżniając kosze na śmieci, reagując na bieżące potrzeby.
 • Czy podejmiecie się sprzątania innego obiektu, niż biurowy, np. szkoły?
  Tak. potrafimy zadbać o różne obiekty. Zapewnimy ich użytkownikom higieniczne bezpieczeństwo, a obiektowi pożądany wizerunek.
 • Czy usługi wykonujecie tylko w Katowicach?
  Sprzątamy obiekty w Katowicach. Robimy wyjątki, jeśli klientowi bardzo zależy na współpracy z naszym zespołem.

Chcesz wiedzieć więcej, zadaj pytanie poprzez poniższy formularz lub umów się na niezobowiązujące spotkanie.