HISTORIA NASZYCH KOMPETENCJI

Filarami naszego zespołu firmy sprzątającej i zespołu realizującego kursy profesjonalnego sprzątania są Tomasz Adams – właściciel, dyrektor przedsiębiorstwa i Małgorzata Adams – wicedyrektor i trener sprzątania (Więcej w Zespół Master Adams).

Od 1988 roku aktywnie uczestniczymy w rozwoju branży usług czystościowych opracowując procedury, instrukcje, techniki sprzątania, projektując kursy fachowego sprzątania i szkoląc pracowników sprzątających w Katowicach i na Śląsku.

Braliśmy udział w pierwszych w Polsce szkoleniach dla firm sprzątających organizowanych przez zachodnich producentów profesjonalnych materiałów, chemii i sprzętów na początku lat 90-tych. Dlatego nasz zespół, wykonując usługi czystościowe w Katowicach, już od ponad 20 lat korzysta z wózków serwisowych, używa materiały z mikrowłókien, stosuje metodę pracy dwoma wiaderkami i system czterech kolorów, który rozbudowaliśmy do siedmiu kolorów, aby jeszcze bardziej zminimalizować ryzyko krzyżowego przenoszenia zanieczyszczeń w pomieszczeniach sprzątanych obiektów i zadbać o czyszczone powierzchnie (np. monitory komputerów).

W 2003 roku wygraliśmy ogólnopolski konkurs na przeprowadzenie pierwszego na Śląsku kursu profesjonalnego sprzątania i opieki nad biurem finansowany przez Unię Europejską. Kurs trwał cztery tygodnie i obejmował większość specjalizacji z zakresu czyszczenia. Otrzymaliśmy wówczas wyróżnienie niemieckiego lidera projektu – BBJ Consult AG za najlepsze na Śląsku szkolenie w zakładzie pracy w wielozawodowym projekcie szkoleniowym (m. in. marketing, księgowość), a opracowane przez nas materiały szkoleniowe zostały uznane za najlepsze w całym projekcie.

Od tego czasu nasz zespół rozszerzył i pogłębił interdyscyplinarną wiedzę wykorzystywaną na potrzeby sprzątania, zyskał doświadczenie we współpracy z wymagającymi klientami i z niezłomnym entuzjazmem koncentruje się na zadaniach związanych z utrzymaniem czystości w obiektach i szkoleniem sprzątaczek. 

Kompetencje, jakie osiągnęliśmy w branży czystości potwierdzają uzyskiwane przez nas wysokie standardy jakościowe usługi sprzątania biur i decyzje klientów – od kilkunastu lat z usług naszego zespołu nie zrezygnował żaden klient z naszego powodu – to ewenement na rynku usług czystościowych i najlepsza rekomendacja dla firmy sprzątającej. Rekomendacje.

Kopiowanie, przetwarzanie lub powielanie treści w całości lub w części bez zgody Master Tomasz Adams stanowi naruszenie praw autorskich.