ZESPÓŁ MASTER ADAMS

zespol2

Nikt nam nie powie: Co ty wiesz o sprzątaniu?

Tomasz Adams

Tomasz Adams

Dyrektor Master Adams

W branży usług czystościowych od 1988 roku. Przeszedł szkolenia większości czołowych producentów środków, materiałów i sprzętu z branży czystości.

Księgowy. Rozumie i lubi księgowość, jest niezwykle skrupulatny i zorganizowany.

Wyjątkowo wesoły człowiek, pełen niezłomnej wiary, hartu ducha i optymizmu. Kocha zwierzęta. Od wielu lat pomaga zwierzętom wolno bytującym i ludziom potrzebującym pomocy. Jest fanem literatury rosyjskiej, biegle zna język rosyjski.  W wolnych chwilach gra na saksofonie tenorowym.

Małgorzata Adams

Małgorzata Adams

Trenerka sprzątania i wicedyrektorka Master Adams

Egzaminatorka i przewodnicząca komisji egzaminacyjnych w Regionalnym Centrum Walidacji, Egzaminowania i Certyfikacji w Katowicach.

Wykształcenie: trener edukator szkoleń – studia podyplomowe (Gliwicka Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości), menadżer (Katowicka Szkoła Menedżerów), marketingowiec – studia podyplomowe (Akademia Ekonomiczna w Katowicach),  mgr pielęgniarstwa (Śląski Uniwersytet Medyczny).

Ukończyła kilkadziesiąt szkoleń z zakresu różnych dziedzin m. in.: Auditor wewnętrzny Zintegrowanego Systemu Zarządzania wg wymagań norm PN-EN ISO 9001:2009, PN-EN ISO 14001:2005 oraz PN-N-18001:2004 (nr licencji 43/06/15, certyfikat wydany przez TÜV NORD Polska), Bezpieczeństwo i higiena pracy (Polskie Towarzystwo Ekonomiczne), Szkolenie kontrolerów jakości i bhp w branży usług utrzymywania czystości (TÜV Akademia Polska), Szkolenie kadr ŚP w zakresie wdrażania norm BHP (ZDZ), Akademia Liderek (roczny projekt szkoleniowy finansowany przez Bank Światowy – aspekty bezrobocia, wsparcie psychologiczne osoby bezrobotnej, interwencja kryzysowa, prowadzenie klubów pracy, doradztwo zawodowe, komunikacja interpersonalna, autoprezentacja, public relations, przedsiębiorczość, prawa około biznesowe), Trener (roczny projekt szkoleniowy – Combidata Poland), Zarządzanie firmą proekologiczną (Agencja rozwoju Międzynarodowego Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej), Wprowadzenie do zrównoważonej gospodarki odpadami i kształtowania proekologicznych postaw konsumenckich (Fundacja Sendzimira), Wyzwania zrównoważonej gospodarki odpadami opakowaniowymi w mieście (Fundacja Sendzimira), Wyzwania zrównoważonej gospodarki odpadami opakowaniowymi w firmie (Fundacja Sendzimira), Akademia ekoenergetyki i odnawialnych źródeł energii – Ekoenergetyczna przyszłość przedsiębiorstwa  (Akademia Biznesu), Akademia ekoenergetyki i odnawialnych źródeł energii – Ekoefektywne zarządzanie przedsiębiorstwem (Akademia Biznesu), Czystość w zgodzie ze środowiskiem. Program rozwiązań ekologicznych dla branży sprzątającej (Eureka), Wdrażanie rozwiązań ekologicznych i sposoby ich finansowania w branży sprzątającej (Eureka), Ochrona danych osobowych, polityka bezpieczeństwa informacji (D-System), Administrator Bezpieczeństwa Informacji (ABI) po zmianach przepisów ustawy o ODO (Cognitio) i inne szkolenia zakresu profesjonalnego sprzątania, komunikacji interpersonalnej, public relations, przedsiębiorczości, prawa pracy. Były pracownik naukowo-dydaktyczny Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, redaktor naczelny gazety “Na zdrowie”. Rekomendacje.

W branży usług czystościowych od 1988 roku. Przeszła szkolenia czołowych producentów środków, materiałów i sprzętu z branży czystości. Jest wykonawcą zakładowych instrukcji, procedur, materiałów szkoleniowych z zakresu sprzątania i obsługi klientów usług czystościowych. Prowadzi szkolenia z fachowego sprzątania. Jest autorką wszystkich tekstów serwisu internetowego Master Adams.
Pomaga ludziom i zwierzętom, dba o środowisko.

Dzień zaczynam od kawy mlekiem z kotem na kolanach i wspólnej modlitwy z mężem. Chce się żyć !

Jesteśmy dumni z każdego członka naszego zespołu

Prezentujemy liderów Master Adams

LIDERKI do strony ZESPÓŁ MASTER ADAMS

Grażyna Szałowska

Grażyna Szałowska

Opinia pracodawcy
Z wielkim talentem, fachowością i zaangażowaniem dba o codzienny komfort klientów, estetykę pomieszczeń, przestrzeganie higienicznych procedur. Jest wyjątkowo rzetelna, wytrwała, taktowna, życzliwa. W zespole od 21 lat. Bardzo związana z klientami, których biura ma pod swoją opieką – stale odkrywamy, że zaspokajanie potrzeb klientów jest dla Pani Grażyny ważniejsze, niż formalnie uzgodnienia z klientem, co do zakresu i harmonogramu usługi i często je przekracza.

Wielokrotnie była dla nas i jest nadal, inspiracją dla tworzenia nowych i wyższych standardów sprzątania. Jest refleksyjnym praktykiem. Nieustannie analizuje, konfrontuje swoje działania i jest gotowa podejmować wyzwania radykalnie odmiennych działań. Doświadczenia Pani Grażynki wykorzystujemy do nauki innych osób. Jest trenerem pomocniczym w realizowanych przez Master Adams szkoleniach z zakresu fachowego sprzątania i opieki nad biurem. Co roku wyróżniana firmowym tytułem Opiekun Roku.

Katarzyna Fuja

Katarzyna Fuja

Opinia pracodawcy
Cenimy i szanujemy Panią Katarzynę za umiejętności interpersonalne – rzeczowo i otwarcie przekazuje informacje, uważnie słucha, dba o swoje prawa respektując jednocześnie prawa innych, tworzy satysfakcjonujące relacje z klientami i współpracownikami. Jest uprzejma, opanowana, życzliwa, cierpliwa, wytrwała, profesjonalna, niezwykle zaangażowana w realizację zobowiązań firmy wobec klientów. Niezawodna w sytuacjach kryzysowych.

Z zawodu rolnik o specjalności ogrodnik. W trakcie pracy w naszym zespole skończyła liceum ogólnokształcące dla dorosłych, zdała maturę i ukończyła szkołę policealną w zawodzie technik administracji.
Zaangażowana społecznie, m. in. jest opiekunką grupy wsparcia „Nadzieja na lepsze jutro” zawiązanej przez kobiety w dzielnicy. Jest wolontariuszką programu Centrum Aktywności Lokalnej w Szopienicach i wolontariuszką w Szlachetnej paczce od początku powstania projektu. Jest absolwentką Szkoły Aktywności Obywatelskiej, której celem jest kształcenie w zakresie skutecznych działań na rzecz społeczności lokalnej. Jest egzaminatorem w Regionalnym Centrum Walidacji, Egzaminowania i Certyfikacji w Katowicach. Dzięki determinacji, odwadze i umiejętnościom uratowała życie nieznanemu mężczyźnie, u którego podjęła akcję reanimacyjną, kiedy stwierdziła zatrzymanie akcji serca i brak oddechu.

W zespole pracuje od 15 lat, zatrudniona w drodze konkursu, po udziale w czterotygodniowym, pierwszym na Śląsku specjalistycznym projekcie szkoleniowym „Fachowe sprzątanie i opieka nad biurem” finansowanym przez Unię Europejską i przeprowadzonym przez naszych trenerów Tomasza Adams i Małgorzatę Adams. Brała udział w szkoleniach organizowanych przez podmioty z branży czystości. Teraz w podobnych szkoleniach uczestniczy jako trener pomocniczy. Wielokrotnie wyróżniona firmowym tytułem Opiekun Roku.

Barbara Lelonek

Barbara Lelonek

Opinia pracodawcy
Pani Barbara jest z zawodu cukiernikiem przemysłowym o specjalizacji karmelarz. Nie jest jednak tak słodka, jak można przypuszczać. W obronie obowiązujących w firmie zasad i procedur, potrafi być ostra jak imbir. Jest niezwykle sumiennym i rzetelnym pracownikiem. Wyjątkowo ambitnie dba o szczegóły – zszywacze, dziurkacze, klawiatury należące do klientów, zawsze wyglądają, jak nowe. Podziwiamy i szanujemy Panią Barbarę za szczególną dyscyplinę w realizowaniu zakładowych procedur, zwłaszcza tych najtrudniejszych i najbardziej czasochłonnych, które i tak pani Barbara rozszerza i dopracowuje. Pani Basia perfekcyjnie – po mistrzowsku, realizuje firmową misję „tworzyć wartościowe rzeczy we właściwy sposób”. Cieszymy się, że ma świadomość swoich wysokich kompetencji i jest pewna siebie. Jest trenerem pomocniczym w realizowanych przez Master Adams szkoleniach z zakresu fachowego sprzątania i opieki nad biurem. Wielokrotnie wyróżniona firmowym tytułem Opiekuna Roku.

Bardzo lubi czytać. Jest fanką takich autorów jak James Patterson, Jonathan Kellerman, John Grisham. W pracy, tak jak bohaterowie książek akcji, mobilizuje się, kiedy jest taka potrzeba i staje na wysokości zadania.

Kazimiera Jodłoś

Kazimiera Jodłoś

Opinia pracodawcy

Pani Kazimiera jest ostoją spokoju. Zawsze jest opanowana, spokojna, cierpliwa i uprzejma. Jest bardzo skromna i jednocześnie zawsze śmiało służy pomocą innym.

Z zawodu kucharz i bardzo lubi gotować. Uwielbia robić kulinarne eksperymenty i każdy przepis wzbogaca o swoją propozycję, a wszystko, co ugotuje, smakuje każdemu. W pracy naszego zespołu jest tak samo ambitna i twórcza jak w kuchni. Szybko się uczy i z otwartością praktykuje nowe techniki i procedury. Pracuje z wielkim zaangażowaniem, rozważnie, ze świadomością złożonych odpowiedzialności związanych z pracą. Jest uważna na potrzeby i wymagania klientów. Przyjemnie jest słuchać Pani Kazi, gdy z entuzjazmem opowiada, co dodatkowo zrobiła dla klienta lub co jeszcze można by zrobić. Bardzo ładnie porozumiewa z klientami, osobami z zespołu i „resztą świata”.  Wielokrotnie wyróżniona tytułem Opiekun Roku. Klienci uwielbiają Panią Kazię za Jej kulturę osobistą, życzliwość i zdecydowanie w relacjach z nimi oraz za rzetelność i profesjonalizm w pracy.