SPRZĄTANIE KATOWICE CENNIK

 

Wycena według indywidualnych ustaleń.
Niniejsza witryna ma charakter wyłącznie charakter poglądowy i informacyjny. Zawarte w niej informacje, w tym informacje umieszczone w części „Cennik”, nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego, mają charakter wyłącznie orientacyjny.
Szczegółowe rozwiązania przedstawiamy w indywidualnych ofertach przygotowanych w oparciu o faktyczne warunki realizacji usługi i potrzeby klientów.

 

flower14

SPRZĄTANIE BIURA KATOWICE CENA

 

Wycena usługi czystościowej dokonywana jest w oparciu o wielkość powierzchni, intensywność i charakter zanieczyszczeń, stopień koncentracji wyposażenia, harmonogram sprzątania, porę dnia wykonywania usługi, potrzebę dyspozycyjności, techniczny stan obiektu, rodzaj materiałów wykończeniowych i inne kryteria, zwłaszcza takie, które jednorazowo lub okresowo wymuszają poniesienie większych nakładów ze strony firmy sprzątającej.

Więcej informacji o warunkach współpracy na stronie FAQ, czyli w odpowiedziach na pytania klientów.

Nie wyceniamy drobiazgowo każdej czynności sprzątania, a zakres czynności sprzątania jest tylko odniesieniem, co i kiedy powinna zrobić osoba sprzątająca.  Czasami musi zrobić coś więcej, czasami mniej. Efektem pracy osoby sprzątającej ma być uporządkowane oraz wizualnie i higienicznie czyste biuro.

 

flower14

GRUNTOWNE CZYSZCZENIE OBIEKTÓW KATOWICE CENA


Gruntowne wyczyszczenie wyposażenia i  pomieszczeń
– jednorazowe czyszczenie – odzyskanie pożądanego standardu wizualnego i higienicznego: od 100 zł/roboczogodzina + VAT.

flower14

USŁUGI DODATKOWE

 

Klientom, dla których wykonujemy usługi sprzątania biura, oferujemy usługi dodatkowe w dobrych cenach:

flower14

INNE USŁUGI CZYSTOŚCIOWE

np. czyszczenie wykładzin, tapicerki meblowej, cena od 20,00 zł/m2, mycie okien i ścian przeszklonych, cena od 20,00 zł/m2.

flower14

USŁUGI POMOCNICZE

nie związane z utrzymywaniem czystości, cena od 65,00 zł/roboczogodzina
Jesteśmy otwarci na angażowanie się w działania o różnorodnym charakterze
Więcej o usługach pomocniczych.

flower14

DOSTARCZAMY ZAKUPY

artykułów spożywczych, biurowych, sanitarnych, innych, po atrakcyjnych cenach hurtowych bez doliczania marży i kosztów zakupu.

Do wyżej wymienionych cen doliczamy 23% VAT.