FIRMA SPRZĄTAJĄCA KATOWICE – HISTORIA NASZYCH KOMPETENCJI

Filarami zespołu firmy sprzątającej i zespołu prowadzącego szkolenia, kursy profesjonalnego sprzątania są Tomasz Adams – właściciel, dyrektor przedsiębiorstwa i Małgorzata Adams – wicedyrektor i trener sprzątania (Więcej w Zespół Master Adams).

Od 1988 roku aktywnie uczestniczymy w rozwoju branży usług czystościowych opracowując procedury, instrukcje sprzątania, techniki sprzątania, projektując kursy profesjonalnego sprzątania i prowadząc szkolenia dla sprzątaczek w Katowicach i na Śląsku.

Braliśmy udział w pierwszych w Polsce szkoleniach dla firm sprzątających organizowanych na początku lat 90-tych przez zachodnich producentów profesjonalnych materiałów, chemii i sprzętów. Dlatego nasz zespół od ponad 30 lat korzysta z wózków serwisowych, używa materiały z mikrowłókien, stosuje metodę pracy dwoma wiaderkami i system czterech kolorów, który rozbudowaliśmy do siedmiu kolorów, aby jeszcze bardziej zminimalizować ryzyko krzyżowego przenoszenia zanieczyszczeń w pomieszczeniach sprzątanych obiektów i zadbać o wartość czyszczonych powierzchni, np. monitorów komputerów.

W 2003 roku wygraliśmy ogólnopolski konkurs na przeprowadzenie pierwszego na Śląsku kursu profesjonalnego sprzątania i opieki nad biurem finansowany przez Unię Europejską. Kurs trwał cztery tygodnie i obejmował większość specjalizacji z zakresu czyszczenia. Otrzymaliśmy wówczas wyróżnienie niemieckiego lidera projektu – BBJ Consult AG za najlepsze na Śląsku szkolenie w zakładzie pracy w wielozawodowym projekcie szkoleniowym (m. in. marketing, księgowość), a opracowane przez nas materiały szkoleniowe zostały uznane za najlepsze w całym projekcie.

Od tego czasu nasz zespół rozszerzył i pogłębił interdyscyplinarną wiedzę wykorzystywaną na potrzeby sprzątania, zyskał doświadczenie we współpracy z wymagającymi klientami i z niezłomnym entuzjazmem koncentruje się na zadaniach związanych ze sprzątaniem obiektów biurowych i szkoleniem sprzątaczek.

Nasze kompetencje potwierdza uzyskiwany przez nas wysoki standard jakościowy, bezpieczeństwa i środowiskowy usługi sprzątania biura oraz decyzje klientów o zawieraniu bezterminowej współpracy. Niektórzy klienci są z nami od 20 lat. Żaden klient nie zrezygnował z naszego powodu – to ewenement na rynku usług czystościowych i najlepsza rekomendacja dla każdego przedsiębiorstwa, nie tylko dla firmy sprzątającej. Rekomendacje klientów firmy sprzątającej Master Adams.

Kopiowanie, przetwarzanie lub powielanie treści w całości lub w części bez zgody Master Tomasz Adams stanowi naruszenie praw autorskich.