KORZYŚCI KLIENTA W MASTER ADAMS

„Nie wszystko złoto, co się świeci z góry” …, czyli, nie sądźcie po pozorach. I co z tego, że miła pani, w firmowym uniformie, dokładnie wyczyści biurko prezesa, że aż lśni, skoro tą samą ścierką lub używając tego samego wiaderka i rękawic, czyści również deskę sedesową. Niech nie zmyli gorliwość, z jaką niektóre sprzątaczki firm sprzątających,  tą samą powierzchnią ścierki, na kilku piętrach biurowca, przecierają włączniki, klamki, uchwyty, drzwi, nie zmieniając lub nie płucząc ścierki z zebranych zanieczyszczeń. Narażają zdrowie użytkowników przenosząc zanieczyszczenia z powierzchni na powierzchnię, z piętra na piętro. To co wizualnie wygląda na czyste, nie zawsze jest zdrowe.

Dzięki fachowym praktykom sprzątania, kompetentnym wykonawcom i wysokiej jakości produktom, zapewniamy klientom w Katowicach pożądany standard estetyczny (optyczną czystość i uporządkowanie rzeczy), wysoki standard higieniczny, komfort i „święty spokój”. 

 • Mopy i ścierki z mikrowłókien przypisujemy kolorem do określonych zadań i powierzchni sprzątanych obiektów, aby uniknąć jakiegokolwiek zanieczyszczenia krzyżowego. Dzięki temu widoczny brud i niedostrzegalne gołym okiem zanieczyszczenia biologiczne, w tym patologiczne mikroby, nie są przenoszone podczas sprzątania z powierzchni na powierzchnię, z pomieszczenia do pomieszczenia. Dlatego też używamy różnego koloru rękawic, szczoteczek, gąbek i oznaczamy piktogramami wiaderka do czyszczenia różnych stref higienicznych obiektu (Więcej w Słowniku branży czystości: Kod kolorów w Master Adams). Na przykład, deski sedesowe czyścimy inną ścierką, niż pozostałe powierzchnie w toaletach, przy pomocy innych rękawic i trzymamy je w odrębnym, specjalnie oznaczonym wiaderku. Stale słyszymy pochlebne komentarze, jak: najczystsze toalety w Katowicachtakiego reżimu higienicznego nie widziałem nawet w szpitalu.
 • Materiały czyszczące, z których korzystamy przy realizacji usługi sprzątania, to wysokiej jakości mikrowłókna, które gwarantują najwyższą sprawność w usuwaniu widocznych zabrudzeń i drobnoustrojów, ścierki i mopy, np. marki Duotex, za jednym pociągnięciem usuwają od 99,9 do 99,99%% bakterii gronkowca złocistego przy sprzątaniu na sucho i mokro, bez użycia preparatów chemicznych.
 • Odkurzacze z filtrami EPA i HEPA o skuteczności filtracji zanieczyszczeń powyżej 99,5%, zapewniają powietrze wolne od pyłów i alergenów. Mają komfortowy niski poziom głośności do 69 dB, co ułatwia sprzątanie biur w trakcie pracy klientów. Urządzenia parowe efektywnie czyszczą i dezynfekują bez użycia „bójczej” chemii – ciśnieniem i wysoką temperaturą likwidując niemal wszystkie żywe formy mikrobów, co zapewnia ekologiczne sprzątanie i skuteczność redukcji mikroorganizmów na poziomie 99,999%.
 • Profesjonalne mieszaniny chemiczne dedykowane są określonym zanieczyszczeniom i powierzchniom. Zawierają efektywne stężenia substancji czyszczących skutecznie usuwają widoczne zanieczyszczenia, a oczekiwana redukcja drobnoustrojów w wyniku zmywania powierzchni przy ich użyciu wynosi od 99,0 do 99,9%.
 • Zakresy i harmonogramy sprzątania są zaprojektowane w oparciu o potrzeby i możliwości klientów, metody i techniki sprzątania ekologicznego do minimum ograniczają administracyjne koszty utrzymania czystości obiektu, w tym również gospodarki odpadami, wody i energii. Znacznie zmniejszyliśmy koszty wynajmu kontenerów w jednym z obiektów przez zapewnienie bezpośredniego odbioru wybranych odpadów przez przedsiębiorstwo odzysku odpadów.
 • Wykonując usługi sprzątania biur w Katowicach, czyścimy wszystkie powierzchnie i wyposażenie, również elektryczne i elektroniczne urządzenia biurowe. Klawiatury, aparaty telefoniczne, dziurkacze i zszywacze naszych klientów stale wyglądają jak nowe.
 • Każdego dnia odtwarzamy wysoki wizualny i higieniczny standard sprzątanych pomieszczeń. Na bieżąco usuwamy zanieczyszczenia.
 • Gwarantujemy harmonijne realizacje usług bez względu na sytuacje losowe wykonawców usług.
 • Jesteśmy dyspozycyjni również poza ustalonymi terminami współpracy, również w trybie pogotowia.
 • Wspieramy klientów wykonując usługi pomocnicze: 
  • Zabezpieczamy sprawne funkcjonowanie biura – zgłaszamy awarie instalacji, wstawiamy szyby, naprawiamy, remontujemy
  • Dostarczamy artykuły sanitarne, biurowe, spożywcze, realizujemy zamówienia na wszystkie zakupy, np. meble, pączki na „tłusty czwartek”
  • Wykonujemy usługi na życzenie, np. napełniliśmy alkoholem kilkadziesiąt piersiówek dla klientów klienta, sprowadziliśmy urządzenia do robienia waty cukrowej, zorganizowaliśmy zabawę mikołajkową dla dzieci pracowników klienta
  • Pielęgnujemy kwiaty
  • Obsługujemy pod względem technicznym spotkania firmowe naszych klientów.
 • Bierzemy odpowiedzialność za działania naszych pracowników i jesteśmy ubezpieczeni.
 • Dbamy, aby nasi pracownicy stale podnosili swoje kwalifikacje i umiejętności zawodowe, wspieramy w ich osobistym rozwoju. Dzięki również i naszemu wsparciu, kilka pracownic z zespołu sprzątającego ukończyło liceum ogólnokształcące, zdało egzaminy maturalne i podjęło dalsze kształcenie. Nieustająco kładziemy nacisk na wysoką kulturę osobistą, konieczność rzetelnego wykonywania obowiązków, dyscyplinę w realizacji procedur i zaangażowanie. W ciągu roku zespół uczestniczy w kilku szkoleniach z zakresu profesjonalnego sprzątania i z innych powiązanych ze sprzątaniem dziedzin. Biorą w nich udział psycholog, lekarz, prawnik, ogrodnik, chemik, specjalista bhp.
 • Wielu pracowników jest w naszym zespole od kilkunastu lat. Dwie z koleżanek sprzątających są w zespole od 1998 roku. To odzwierciedla bardzo dobre relacje pomiędzy nami, oparte na wzajemnym zaufaniu, szacunku i uznaniu.
 • Jesteśmy uczciwi, zaangażowani, przyjaźni, dobrze zorganizowani i mobilni,  .

Rekomendacje i podziękowania od klientów dla zespołu Master Adams

Kopiowanie, przetwarzanie lub powielanie treści w całości lub w części bez zgody Master Tomasz Adams stanowi naruszenie praw autorskich.