OFERTA FIRMY SPRZĄTAJĄCEJ MASTER ADAMS

Strona internetowa/witryna Master Adams ma charakter wyłącznie informacyjny. Zawarte w niej informacje, w tym informacje umieszczone w części „Cennik”, nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego, mają charakter wyłącznie orientacyjny. Szczegółowe warunki zakupu usług Master Adams mogą nastąpić tylko i wyłącznie na podstawie indywidualnych uzgodnień.

Master Adams zastrzega sobie prawo wprowadzania zmian na stronie w dowolnym czasie i bez uprzedzenia. Wprowadzane zmiany mogą dotyczyć wszystkich elementów witryny, w tym m.in. prezentowanych na stronie usług, ich specyfikacji oraz dostępności. Master Adams zastrzega sobie również prawo do wycofania usług prezentowanych na stronie.

flower14

SPRZĄTANIE BIUR I OBIEKTÓW W KATOWICACH


Wykonujemy wysokiej jakości usługi profesjonalnego sprzątania obiektów biurowych w oparciu o zasadę zrównoważonego rozwoju.
Jesteśmy stale zaangażowani, aby osiągać najwyższe wizualne i higieniczne efekty usługi, utrzymywać materialną wartość obiektów i ich wyposażenia, klientom zapewniać komfort i bezpieczeństwo oraz chronić środowisko. Więcej

  

flower14

USŁUGI DODATKOWE


Wspieramy klientów usługi sprzątania o dodatkowe działania,
które odciążają  klienta i na bieżąco utrzymują techniczną sprawność obiektu i zapewniają komfort użytkownikom.

Usługa jest przeznaczona wyłącznie dla stałych klientów. Więcej

flower14

SZKOLENIA I KURSY PROFESJONALNEGO SPRZĄTANIA


Dzielimy się interdyscyplinarną wiedzą
z branży czystości opartą m.in.  o nauki medyczne (mikrobiologia, higiena, epidemiologia), ekonomiczne (marketing, zrządzanie, psychologia biznesu), i ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w sprzątaniu obiektów biurowych i prowadzeniu firmy sprzątającej. 
Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS). Chcemy wspierać wykonawców i menedżerów usług czystościowych w zdobywaniu i rozwoju kompetencji w zakresie profesjonalnego sprzątania, w tym  czyszczenia odpowiedzialnego wobec ludzi i środowiska. Więcej