SPRZĄTANIE BIUR KATOWICE. FIRMA SPRZĄTAJĄCA KATOWICE

 

flower14

Sprzątanie biur i opieka nad biurem

 

LIMITOWANA OFERTA DLA KLIENTÓW w Katowicach

 

Wykonujemy regularne sprzątanie obiektów biurowych, wsparte usługami dodatkowymi, które zapewniają estetykę, higieniczne bezpieczeństwo, komfort użytkowników i utrzymują sprawne funkcjonowanie biura. 

Klienci usług czystościowych zawierają umowy mowy z firmami sprzątającymi zazwyczaj na krótki okres czasu i z reguły nie przedłużają współpracy. Z nami jest inaczej. Od dwudziestu lat z usług naszego zespołu nie zrezygnował żaden klient z naszego powodu. Nawet wówczas, gdy klienci zmieniają siedziby, zabierają nas ze sobą.

Biura Posłów do Parlamentu Europejskiego prof. Pana premiera Jerzego Buzka i Jana Olbrychta sprzątamy od 2004 roku, Berliz Poland w Katowicach jest pod opieką naszego zespołu od 2002 roku, katowicki Oddział Telewizji Polsat,  Vattenfall IT Services Poland, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna, Astor, Tritem, grupa TechemRekomendacje i podziękowania

Bardzo dużo ważnych informacji o warunkach współpracy znajdziesz w FAQ, czyli w naszych odpowiedziach na pytania, które klienci zadają najczęściej.

Jeśli właśnie szukasz rzetelniej, fachowej i odpowiedzialnej firmy sprzątającej biura i obiekty biurowe w Katowicach, to zadzwoń do Małgorzaty Adams wicedyrektor Master Adams skoncentrowanej na obsłudze klientów, na numer 601530123.  Jeśli będzie zajęta inną rozmową, oddzwoni tak szybko, jak to możliwe i otrzymasz potrzebne informacje. Lub napisz na adams@masteradams.pl

 

flower14Gruntowne czyszczenie obiektów biurowych

czyli jednorazowe, w pełnym zakresie, skrupulatne wyczyszczenie wszystkich powierzchni i wyposażenia.

Stałą współpracę z nowym klientem w zakresie sprzątania biura zawsze rozpoczynamy od jednorazowej usługi przywrócenia pomieszczeniom i obiektowi pożądanego wizualnego i higienicznego standardu, który utrzymujemy przez cały okres współpracy, odtwarzając go przy każdej pojedynczej usłudze sprzątania. Okresowe prace czystościowe, ignorowane przez wiele firm sprzątających, nasz zespół wykonuje co tydzień.

flower14Czyszczenie obudów urządzeń biurowych

czyli drukarek, klawiatur, monitorów, aparatów telefonicznych, kopiarek – czyszczenie, sanityzacja, antyelektrostatyka przy użyciu fachowych materiałów i sprzętu (pędzle i ścierki antystatyczne), profesjonalnych preparatów chemicznych przeznaczonych do czyszczenia wszystkich typów monitorów.

flower14Czyszczenie wykładzin, dywanów, tapicerki

Dogłębne usunięcie zanieczyszczeń, wykładzina sucha po 30 minutach. zabezpieczona przed szybkim ponownym zabrudzeniem, usunięte przykre zapachy, zabezpieczona przed rozwojem mikroorganizmów i szybkim zabrudzeniem .

flower14Mycie okien i ścian przeszklonych
 
Usługi przeznaczone tylko dla stałych klientów