OFERTA FIRMY SPRZĄTAJĄCEJ MASTER ADAMS

Strona internetowa/witryna Master Adams ma charakter wyłącznie informacyjny. Zawarte w niej informacje, w tym informacje umieszczone w części „Cennik”, nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego, mają charakter wyłącznie orientacyjny. Szczegółowe warunki zakupu usług Master Adams mogą nastąpić tylko i wyłącznie na podstawie indywidualnych uzgodnień.

Master Adams zastrzega sobie prawo wprowadzania zmian na stronie w dowolnym czasie i bez uprzedzenia. Wprowadzane zmiany mogą dotyczyć wszystkich elementów witryny, w tym m.in. prezentowanych na stronie usług, ich specyfikacji oraz dostępności. Master Adams zastrzega sobie również prawo do wycofania usług prezentowanych na stronie.

flower14

SPRZĄTANIE BIUR I OBIEKTÓW W KATOWICACH


Wykonujemy wysokiej jakości usługi fachowego i ekologicznego sprzątania obiektów biurowych
 dla ograniczonej liczby klientów na terenie miasta Katowic i robimy, co w naszej mocy, aby każdy klient czuł się z nami bezpiecznie pod każdym względem, cieszył się korzystał z efektów naszej pracy. Więcej

  

flower14

USŁUGI DODATKOWE


Wspieramy klientów wzbogacając usługi sprzątania pomieszczeń biurowych o dodatkowe działania,
które zapewniają komfort gościom i pracownikom klienta, sprawne funkcjonowanie biura i wyręczają klienta w realizacji niektórych czynności.

Usługa jest przeznaczona wyłącznie dla stałych klientów. Więcej

flower14

SZKOLENIA I KURSY PROFESJONALNEGO SPRZĄTANIA


Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS). Dzielimy się interdyscyplinarną wiedzą
z branży czystości i ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w sprzątaniu obiektów biurowych i zarządzaniu firmą sprzątającą, aby ludziom i firmom sprzątającym stwarzać najlepsze możliwości rozwoju a świat chronić przed skutkami nieodpowiedzialnego sprzątania. Więcej