REKOMENDACJE I PODZIĘKOWANIA

Opinie naszych klientów, to wspaniałe rekomendacje. Wszyscy klienci potwierdzają wysokie kompetencje naszego zespołu w zakresie profesjonalnego sprzątania i obsługi klienta. 
Czy znasz firmę sprzątającą, która od klientów otrzymuje równie wspaniałe referencje, jak Master Adams?

Poseł do PE prof. Pan premier Jerzy Buzek

Vattenfall IT Services Poland

Jesteśmy dumni, że koncern Vattenfall wybrał Master Adams na dostawcę usług czystościowych. Czujemy satysfakcję i radość, że naszym „zielonym sprzątaniem” włączamy się w działania Vattenfall na rzecz życia w przyjazny dla klimatu sposób.

Te wspaniałe referencje dotyczą sprzątania biura Vattenfall IT Services Poland w Katowicach.
Pochwały dla wszystkich wykonawców usługi, a dla Grażynki i Kasi – liderek Master Adams – brawa na stojąco!

Małgorzata Adams – wicedyrektor Master Adams

# Vattenfall #zrównoważonyrowój #zielonesprzątanie #referencjefirmysprzątającej #opinieMasterAdams #podziękowaniezasprzątanie

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Katowicach

Gdy w 2019 roku pojawiły się sygnały o zagrożeniu epidemicznym COVD-19, Master Adams właśnie rozpoczynała współpracę z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiczną w Katowicach.

W ofercie napisaliśmy:
„Jesteśmy profesjonalną firmą sprzątającą, która w swoich działaniach kieruje się zasadą zrównoważonego rozwoju. Zapewniając wysoki standard usługi sprzątania, dbamy zarówno o pracowników, wspólny interes klienta i naszego przedsiębiorstwa, jak i o środowisko naturalne.

Gwarantujemy wysoki poziomu estetyczny i higieniczny usługi odtwarzany podczas każdorazowego sprzątania, udział kompetentnych wykonawców – fachowych, zaangażowanych i odpowiedzialnych, zapewniamy ciągłość realizacji zadań, gotowość wykonania dodatkowych usług, …, bierzemy odpowiedzialność za powierzone mienie i ewentualne szkody…”

Słowa dotrzymaliśmy, co potwierdzają otrzymane referencje.

Małgorzata Adams

GrantThornton Frąckowiak

Tritem

Koleje Śląskie

BERLITZ POLAND Sp. z o. o.

… firma wykazała się niezwykłym profesjonalizmem i rzetelnością. Zarówno pracownicy, jak i zarządzający firmą są bardzo kompetentni. Darzymy ich wyjątkowym zaufaniem, bez wahania powierzając zasoby biura materialne i niematerialne. Ogromne znaczenie ma także wysoka elastyczność organizacyjna, tj. dopasowanie się do naszych wymagań, realizacja dodatkowych potrzeb, a także szeroka dostępność czasowa, co przy dużym obciążeniu obowiązkami służbowymi jest niezwykle ważne. Wysoko cenimy sobie współpracę z firmą i tym samym pragniemy polecić usługi wszystkim jej przyszłym klientom, będąc przekonanym o o należytym i profesjonalnym ich wykonaniu.

POSEŁ DO PE PROFESOR JAN OLBRYCHT

,,Przez cały ten okres opiekunem biura jest ta sama osoba, co daje nam poczucie stałego poziomu usług, właściwego rozpoznania potrzeb i realizacji  usług zgodnie z naszymi specyficznymi wymogami. … spełnia oczekiwania zarówno Posła, Pracowników biura, jak i naszych Gości. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy, czujemy się komfortowo, bezpiecznie, pewni, że firma dba o wizerunek Biura. Usługa … jest kompletna i zaspokaja nasze potrzeby, całkowicie pozwala zapomnieć o sprawach związanych ze sprzątaniem, dbaniem o rośliny, zaopatrzeniem w środki czystości i higieny. … to zespół ludzi profesjonalnych, rzetelnych i zaangażowanych. Pracownicy firmy są uczciwi, uprzejmi, pracują zgodnie z fachowymi zasadami. … to firma godna polecenia.

Agencja Handlowa „CENTROSTAL” S.A.

Zespół Master Adams od 2010 r. wykonuje dla Agencji Handlowej „CENTROSTAL” S.A. usługę sprzątania pomieszczeń biurowych i pomocniczych o łącznej powierzchni kilku tysięcy m2 w budynku położonym w Katowicach przy ul. Wita Stwosza 7.

Pracownicy Firmy w sposób wyjątkowo staranny, fachowy i terminowy wywiązują się z powierzonych im zadań. Zasługują na najwyższe uznanie, gdyż standardy, które stosują są niespotykane w tej branży. W swojej pracy wykorzystują profesjonalne środki czyszczące bez toksycznych substancji posiadające ekologiczne wyróżnienia i certyfikaty, w tym złoty certyfikat Cradle to Cradle, zapewniające bezpieczeństwo użytkowników i środowiska. Metody sprzątania i używany sprzęt są przyjazne dla zdrowia ludzi i otoczenia.

Cały personel bieżąco podlega szkoleniom z zakresu norm bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony środowiska.
Nie tylko my, ale również nasi Najemcy bardzo wysoko oceniają jakość wykonywanych usług, czego potwierdzeniem są bieżące pochwały oraz wyniki przeprowadzonej ankiety dotyczącej poziomu satysfakcji użytkowników. Sto procent
badanych oceniło usługę jako idealną i bardzo dobrą.

Nasz dotychczasowy strategiczny Najemca po zmianie swojej siedziby wybrał tę Firmę, gdyż przyzwyczajony do najwyższej jakości, nie godził się na jej obniżenie już we własnych budynkach. Właściciele Firmy zawsze gotowi są służyć nam pomocą i wykonać dodatkową usługę. Mamy stały kontakt i nigdy nasze potrzeby nie zostały zignorowane. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z tak profesjonalną i etyczną Firmą.

Naszego Kontrahenta możemy polecić każdemu dla kogo ma znaczenie najwyższy poziom świadczonych usług.

ASTOR Katowice

Przy okazji chciałbym podziękować za pełny profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług.

Na pewno będziemy Państwa polecać Najemcy, który zajmie po nas obecne biuro …

2KMM Spółka z o. o.

2KMM Spółka z o. o.  współpracuje z Master Adams nieprzerwanie od 2006 r. Przez ten długi okres mieliśmy okazję przekonać się o rzetelności i kompetencji firmy, a także o otwartości na klienta i jego sugestie. Doceniliśmy profesjonalność pracowników firmy Master Adams m. in. w zakresie konserwacji sprzętu komputerowego, który jest ważnym aktywem w naszej działalności. Usługa wykonywana jest zawsze zgodnie z harmonogramem, bez względu na wypadki losowe. Jakiekolwiek zmiany w harmonogramie są zawsze uzgadniane.

Należy podkreślić, że firma Master Adams nie tylko świadczy nienagannie usługi sprzątania, ale oferuje znacznie więcej i zazwyczaj wyprzedza nasze potrzeby, nie ograniczając się jedynie do wypełniania zapisanych obowiązków. Jeśli jesteśmy zaskakiwani, to tylko pozytywnie. To bardzo cenna cecha, umieć spojrzeć na powierzone mienie gospodarskim okiem, jak na własne, a to właśnie widzimy w naszych kontaktach.

Dodatkowo, możemy liczyć na dostawy i utrzymanie odpowiedniego zapasu artykułów  higieniczno-sanitarnych, artykułów spożywczych, drobne remonty i naprawy, co oszczędza nasz czas. Korzystaliśmy również z usług firmy zamawianych w trybie „nagłym” – również w takich przypadkach, firma stawała na wysokości zadania.

Z przyjemnością polecamy firmę Master Adams jako wiarygodnego i godnego zaufania partnera, który dba o wizerunek i komfort swoich klientów.

SKOK Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa w Katowicach

…Pragniemy podkreślić profesjonalizm i dyspozycyjność zarówno kierownictwa firmy, jak i jej pracowników, którzy dbają o mienie i wizerunek naszej instytucji, są uczciwi, komunikatywni, dyspozycyjni, gotowi do podejmowania prac dodatkowych. Dzięki temu współpraca przebiega bez zastrzeżeń. Z uwagi na szeroki zakres prac, wysoki poziom świadczonych usług oraz terminowe i nie budzące żadnych uwag z naszej strony ich wykonanie, polecamy firmę do realizacji zadań w podobnym zakresie.

Hewlett Packard Polska Sp. z o. o.

W imieniu firmy Hewlett Packard pragnę złożyć na Pana ręce najserdeczniejsze podziękowania Pani Grażynie Szałowskiej, zajmującej się utrzymaniem czystości naszego katowickiego biura. Dzięki skrupulatności i uczciwości Pani Grażyny, przesłane z Warszawy do Katowic pieniądze, omyłkowe wyrzucone wraz z pustymi kartonami przez naszego pracownika, nie zaginęły i trafiły do odbiorcy, za co jesteśmy bardzo wdzięczni…

Poseł do PE MAŁGORZATA HANDZLIK 

Firma „Master” Pana Tomasza Adamsa obsługiwała moje biuro poselskie w Katowicach w zakresie fachowego sprzątania, utrzymywania czystości i opieki nad biurem. Pracownicy firmy „Master” dali się poznać jako fachowcy, rzetelny i dyspozycyjny wykonawca, realizujący wszystkie zlecenia terminowo, w profesjonalny sposób. Polecam Firmę Pana Tomasza Adamsa jako usługodawcę, który gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług.

GRUPA PRACUJ

Rekomenduję firmę Master Tomasz Adams jako solidną, godną zaufania, w pełni przygotowaną do wykonywania zadań porządkowych. Doświadczona kadra oraz potencjał techniczny i organizacyjny gwarantują wysoki poziom wykonywania usług. Powierzone prace zawsze były wykonywane zgodnie z oczekiwaniami, w pełni profesjonalnie i zgodnie z wyznaczonym harmonogramem. Z przyjemnością polecam firmę Master Tomasz Adams jako rzetelnego partnera.

KOMA SA

…pracownicy przez 7 lat współpracy dali się poznać jako osoby odpowiedzialne, uczciwe i wykonujące swoje obowiązki z dużym zaangażowaniem. Na szczególną uwagę zasługuje osoba Pana Tomasza Adamsa, który kieruje i nadzoruje pracą … Jest On profesjonalistą lubiącym swoją pracę, człowiekiem asertywnym, taktownym i zawsze chętnie udzielającym pomocy, często w sprawach wykraczających poza zakres Jego obowiązków.

BBJ Consult AG

Niniejszym potwierdzamy, że Pan Tomasz Adams w okresie od października 2003 do września 2004 zaangażowany był jako trener/doradca w ramach Projektu Phare 2001 SSG Promocja Zatrudnienia/Rozwój Zasobów Ludzkich i wniósł znaczący wkład w jego sukces, czym przyczynił się do promocji zatrudnienia wśród bezrobotnych i innych osób doświadczających trudności związanych z rynkiem pracy w województwie śląskim.

PMG Sp. z o. o.

… Przez cały okres trwania usługi współpraca układała się bez zastrzeżeń. Firma dbała o wizerunek naszego budynku, utrzymując w czystości codziennie około 10 tys. m2 powierzchni biurowej i użytkowej … Wykonawstwo cechowała staranność, profesjonalizm, solidność, obowiązkowość otwartość na nowe rozwiązania.
… jest firmą elastyczną, mobilną i dobrze zorganizowaną. Poziom wykonywanych prac pozwala nam zarekomendować powyższą firmę innym klientom.

Górniczy Zespół Lecznictwa Ambulatoryjnego w Katowicach Fundacji „Unia Bracka”

… Pracownicy dali się poznać jako osoby odpowiedzialne, uczciwe, wykonujące swoje obowiązki profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem. Zawsze chętni do pomocy w sytuacjach awaryjnych … Ewentualne uwagi są natychmiast rozpatrywane zawsze z korzyścią dla klienta. Szczególnie doceniamy dbanie o mienie i wizerunek klienta. Współpracę opieramy na zaufaniu, dyskrecji i fachowości.

IBM Polska Sp. z o. o.

… Pragniemy złożyć na Państwa ręce wyrazy podziękowania za rzetelne wykonywanie usług czystościowych. Jesteśmy zadowoleni, że Pan Wiesław … dba o wizerunek naszej firmy, perfekcyjnie i uczciwie wykonując swoje obowiązki… Potwierdzili Państwo swoją niezawodność co do jakości, zakresu oraz terminów wykonywanych usług.

TVN Oddział Katowice

… wykonuje swoje obowiązki wyjątkowo sumiennie i starannie. Wszystkie czynności codzienne są wykonywane z dużym poczuciem czystości i estetyzmu. Także prace raz na tydzień … są zawsze wykonywane terminowo i bez zarzutów. W firmie naszej zwracamy również uwagę na osoby zatrudnione w danej firmie świadczącej dla nas usługi. Tak więc i pod tym względem jesteśmy bardzo zadowoleni z personelu … A z osobami, które reprezentują firmę, współpraca układa się bardzo dobrze i bezkonfliktowo. Na uznanie zasługuje … zainteresowanie szefostwa o dodatkowe ewentualne potrzeby naszej firmy …

KOMA SA

… Pani Agnieszka dała się poznać jako osoba pracowita i zdyscyplinowana. Swoje obowiązki wykonuje sumiennie z zadziwiającą starannością. Jakość pracy, którą wykonuje Pani Agnieszka, ma dla nas duże znaczenie. Biura lśnią, kwiaty, które jakby się wydawało nie mogły zaklimatyzować się w naszych pomieszczeniach – teraz odżyły. Przyjemnie jest rozpocząć pracę w komfortowych warunkach, które przecież Pani Agnieszka w dużym stopniu nam zapewnia…

Bruno Żółtowski psycholog biznesu, trener, coach

Małgorzata to świadoma menedżer, nieustannie poszerzająca swoją wiedzę i kompetencje. Tytan pracy, uważna, przedsiębiorcza, mądra i samodzielna. Jest autorką najbardziej twórczego i niezwykłego wystąpienia, jakie kiedykolwiek obserwowałem podczas szkolenia. Z przyjemnością rekomenduję Małgorzatę jako trenera, specjalistkę w zakresie ochrony zdrowia i profesjonalną menedżer.

Danuta Poważa psycholog, emerytowana nadkomiszarz Policji, wykładowca w Szkole Policji, trener

Małgorzata Adams w każdym obszarze działania jest profesjonalistką przywiązującą wagę do najdrobniejszych szczegółów, dzięki temu wszystkie realizowane przez nią projekty są na najwyższym poziomie merytorycznym i organizacyjnym.
Jej system wartości oraz wiedza przekazywana na szkoleniach jest spójna z zasadami postępowania w sferze prywatnej i zawodowej. Przestrzega prawa pracy i konsekwentnie dba o całe otoczenie – ludzi, zwierzęta i rośliny, stwarzając wokół siebie przyjazne środowisko dla rozwoju zawodowego i osobistego.
Małgorzata Adams wykazuje ogromne zaangażowanie w podejmowane przez siebie przedsięwzięcia, dzięki czemu szkolenia prowadzone przez nią zawierają ogromną dawkę wiedzy podaną w sposób zróżnicowany metodycznie, przystępny, angażujący uczestników.
Mimo bogatego i różnorodnego doświadczenia zawodowego ciągle podnosi swoje kwalifikacje, poszukuje nowych wyzwań i możliwości dla siebie i ludzi z którymi i dla których pracuje. Po prostu….człowiek, który innowacyjnie, z pasją i z zasadami wchodzi w nowe wyzwania i oczekiwania….

BETIWAN Iwan Beata

Dziękujemy za trud i pracę włożoną w przygotowanie szkolenia i wprowadzenie nas w świat profesjonalnego i przyjemnego sprzątania. Pokazała Nam Pani tajniki sztuki sprzątania, dzięki czemu zrozumiałyśmy, jak bardzo potrzebna jest wiedza i ciągłe jej poszerzanie, aby higienicznie i efektywnie zapewnić zdrowie i bezpieczeństwo Naszym klientom. Pani dobre słowo i wiara w Nas na pewno pomoże Nam w osiągnięciu sukcesu. Dzięki zdobytej wiedzy, będziemy pewnie wykonywać obowiązki, a swoje umiejętności manifestować rozważnie. Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i uwagę.

PRO COIG Sp. z o. o.

Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób interesujący, z wykorzystaniem różnych metod nauczania tj. krótki wykład, prezentacja, pokazy z instruktażem oraz ćwiczenia. Szkolenie świetnie przygotowane pod względem organizacyjnym i merytorycznym, z wykorzystaniem własnych materiałów oraz środków i sprzętu do szkolenia. Pani Małgorzata Adams posiada odpowiednie kwalifikacje, dużą wiedzę fachową, doświadczenie zawodowe oraz umiejętność przekazywania wiedzy. Ma również bardzo dobry kontakt ze słuchaczami. Uczestnicy szkolenia wysoko ocenili szkolenie, co do jego treści, formy i przydatności. Szkolenie zostało zrealizowane w sposób rzetelny i profesjonalny, godny polecenia.

PRO COIG Sp. z o. o.

Niniejszym wyrażamy podziękowanie Pani Małgorzacie Arabas za współpracę w zakresie prowadzenia zajęć na wielu kursach kwalifikacyjnych i doskonalących dla osób kierowanych przez Powiatowe Urzędy Pracy w 2003 roku w zakresie prawa pracy, obsługi menedżerskiej biura, obsługi sekretariatu, prowadzenia spraw kadrowych firmy, różnego rodzaju gier symulacyjnych dla menedżerów, sekretarek i kadrowców. Zajęcia były prowadzone na odpowiednim dla słuchaczy poziomie dzięki opracowanym materiałom szkoleniowym, realizowane w sposób ciekawy i aktywizujący słuchaczy, co w znacznym stopniu ułatwiło opanowanie w krótkim czasie dość obszernego zakresu materiału z danego modułu. Jest osobą kontaktową, życzliwą i akceptowaną przez kursantów. Otrzymuje wysokie oceny w opinii słuchaczy, zarówno co do posiadanej wiedzy merytorycznej, jak i sposobu jej przekazywania

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Katowicach- Centrum Kształcenia Zawodowego w Bytomiu

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Katowicach- Centrum Kształcenia Zawodowego w Bytomiu rekomenduje Panią Małgorzatę Adams jako wykładowcę instruktora na szkoleniach. Pani Małgorzata Adams prowadziła zajęcia dydaktyczne na kursie: ” Operator sprzętu sprzątającego” … Słuchacze zorganizowanego szkolenia wyrazili zadowolenie z prowadzonych zajęć, podkreślali profesjonalizm, zaangażowanie oraz znakomite przygotowanie merytoryczne.

BBJ Consult AG

Niniejszym potwierdzamy, że Pani Małgorzata Arabas w okresie od października 2003 do września 2004 zaangażowana była jako trener/doradca w ramach Projektu Phare 2001 SSG Promocja Zatrudnienia/Rozwój Zasobów Ludzkich i wniosła znaczący wkład w jego sukces, czym przyczyniła się do promocji zatrudnienia wśród bezrobotnych i innych osób doświadczających trudności związanych z rynkiem pracy w województwie śląskim.

ZDZ w Katowicach Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Żarkach

…Współpraca w w/w zakresie układała się bardzo dobrze. Wykładowca wykazuje duże zaangażowanie w pracy. Pani mgr Małgorzata Adams potrafi nawiązać bardzo dobry kontakt ze słuchaczami. Pragnę wyrazić nadzieję, iż nadal będziemy mogli liczyć na współpracę z Panią w powyższym zakresie.

THE LANGUAGE FACTORY

… Kurs „Profesjonalne sprzątanie” był bardzo bogatym merytorycznie szkoleniem i niezwykle przydatnym w praktyce. Kurs był bardzo intensywny, wypełniony wiedzą z wielu dyscyplin mających związki z fachowym sprzątaniem. Zróżnicowane formy dydaktyczne, jak wykłady, ćwiczenia , pokazy, chociaż dotyczyły również trudnych zgadnień z zakresu chemii, fizyki, mikrobiologii …, były podane w bardzo przystępnej formie, były dla uczestników zrozumiałe i atrakcyjne. Dzięki atmosferze utrzymywanej przez panią Małgorzatę Adams podczas szkolenia, uczestnicy czuli się bardzo swobodnie, pewni siebie. Wszyscy uznali, że szkolenie było bardzo ciekawe, bardzo praktyczne i niezwykle inspirujące. Wszystkim zainteresowanym profesjonalnym sprzątaniem polecamy szkolenia prowadzone przez Panią Małgorzatę Adams

WYDZIAŁ OCHRONY ŚRODOWISKA URZĘDU MARSZAŁKOWSKIEGO WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

„Rzetelność i profesjonalizm kadry pracowniczej firmy Master Adams pozwala ocenić tę firmę jako kontrahenta gwarantującego swoim działaniem wysoką jakość świadczonych usług.”