SZKOLENIA I KURSY PROFESJONALNEGO SPRZĄTANIA

Jeśli zależy Ci na wizerunku obiektu, na utrzymaniu jego wartości i wyposażenia, jeśli oczekujesz by sprzątanie było efektywne i tanie, bezpieczne i komfortowe dla użytkowników pomieszczeń i osób wykonujących prace czystościowe, bezpieczne dla środowiska przyrodniczego, to skorzystaj z naszej oferty szkoleń.

Szkolenia skierowane są do instytucji zatrudniających sprzątaczki, salowe, pokojówki i osoby wykonujące prace czystościowe (sprzedawcy, fryzjerzy, kelnerzy). A przede wszystkim, do właścicieli i menedżerów firm sprzątających, sprzątaczek i każdego, kto chce sprzątać odpowiedzialnie. Szczególnie zachęcamy osoby planujące prowadzenie działalności gospodarczej. Udzielimy wsparcia w zakresie sprzątania, organizacji, księgowości, obsługi klienta.

Przybliżamy wiedzę z zakresu fachowego i ekologicznego sprzątania, aby czyszczenie było łatwe i zdrowe dla ludzi, bezpieczne dla czyszczonych obiektów, tańsze dla biznesu, przyjazne dla środowiska.

Nasze kompetencje szkoleniowe możesz sprawdzić na Rekomendacje i podziękowania oraz na stronie Zespół Master Adams

flower14

Instruktaż profesjonalnego sprzątania (minimum fachowego czyszczenia)

8 godzin lekcyjnych (1 dzień).
Cena szkolenia indywidualnego 300,00 zł brutto.
Cena za osobę w grupie jest niższa i zależy od liczby osób.

Instruktaż profesjonalnego sprzątania to niezwykle intensywne szkolenie obficie wypełnione interdyscyplinarną teorią z zakresu sprzątania, prezentacjami i pokazami, ćwiczeniami indywidualnymi i grupowymi.

Przykładowy program i organizacja szkolenia tutaj.

flower14

2 W 1, czyli instruktaż profesjonalnego sprzątania i okresowe szkolenie BHP

8 godzin lekcyjnych (1 dzień).
Cena szkolenia indywidualnego 350,00 zł brutto.
Cena za osobę w grupie jest niższa i zależy od liczby osób.

INSTRUKTAŻ PROFESJONALNEGO SPRZĄTANIA i OKRESOWE SZKOLENIE BHP dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach sprzątaczek z 3 letnim stażem pracy.

W jednym dniu, w jednym miejscu pracownik przechodzi oba szkolenia i otrzymuje osobne zaświadczenia potwierdzające ukończenie każdego ze szkoleń. Szkolenie obejmuje bogate minimum interdyscyplinarnej wiedzy i umiejętności z zakresu fachowego sprzątania niezbędne do zapewnienia efektywności podstawowych zabiegów czyszczących i bezpieczeństwa czyszczenia i okresowe szkolenie BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach sprzątaczek (w oparciu o Rozporządzenie Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. Nr 180, poz. 1860; zm: Dz. U. Nr 116, poz. 972 z 2005r.)

flower14
Podstawy profesjonalnego sprzątania

16 godzin lekcyjnych (2 dni)
Cena szkolenia indywidualnego 500,00 zł brutto.
Cena za osobę w grupie jest niższa i zależy od liczby osób.

Bardzo dobre szkolenie dające pełny obraz systemu wiedzy i podstawową wiedzę szczegółową z zakresu sprzątania: teoria sprzątania (chemia, fizyka, higiena, materiałoznawstwo, maszynoznawstwo, bhp), środki czyszczące, materiały, sprzęt i urządzenia, zasady, metody, techniki sprzątania, podstawowe procedury czyszczenia.

flower14
Kursy profesjonalnego sprzątania

Od 3 do 10 dni lub więcej, w zależności od potrzeb.
Cena do uzgodnienia.